Aj kreacionisti majú právo na sexuálne fantázie

Autor: Ivana O'Deen | 7.10.2013 o 9:01 | (upravené 8.10.2013 o 1:07) Karma článku: 9,38 | Prečítané:  2333x

Každý človek ma nejaké sexuálne fantázie. Väčšinou sú to intímne veci, ktorými sa veľmi nechválime, lebo povedzme si úprimne, s niektorými fantáziami sa nedá podeliť dokonca ani s našim sexuálnym partnerom. Predsa len, nikto z nás nechce byť onálepkovaný ako „freak". Pričom väčšina sexuálnych fantázií je úplne normálna.

UnesenáUnesenáAmazon

Tiež by sme mali pamätať, že pre kresťanov je v podstate už myšlienka na sex podľa biblie hriech (Matúš 5:27 Počuli ste, že bolo povedané starým: Nezcudzoložíš. 28 Ale ja vám hovorím, že každý, kto by pozrel na ženu s myšlienkou požiadať ju, už aj zcudzoložil s ňou vo svojom srdci....), ale súdiac podľa masovej predajnosti takých kníh ako je 50 odtieňov sivej, čo je v podstate iba jedno slabšie porno pre ženy, ani kresťania nemajú problém so sexuálnymi fantáziami napríklad sado-maso typu. Lebo pri tej masovej predajnosti túto knihu musia čítať aj hlboko veriace kresťanky. Ktovie, možno sa to netýka žien, lebo Matúšove verše sú určené mužom a biblia vlastne stále podporovala submisívnosť ženy mužovi a kniha je pre nich dobrým návodom, ako byť poslušnou manželkou. Presne tak ako ich kresťanská cirkev ľúbi. Ticho a v područí muža.

Pričom neodsudzujem ani extrémne fantázie a dokonca vôbec neupieram sexuálne fantázie ani kresťanom, však aj oni sú len ľudia. Čo ma ale najviac zaujalo bola nedávna správa o novom žánri kníh, ktorá zjavne musí byť určená kreacionistom. Áno, presne tým istým ľuďom, ktorí berú bibliu doslovne a teda sú značne oklieštený v ich reálnom sexuálnom živote biblickými zákazmi. Možno práve preto ich sexuálne fantázie zahŕňajú veci, nad ktorými normálnemu človeku zastáva rozum. A možno ani nie, že zastáva, skôr vyvoláva výbuchy smiechu. Neviem si ináč vysvetliť knihy pod názvom: Unesená  T-Rexom, Problémy s T-rexom. V popise v Amazone sa píše:

V krajine pred začiatkom času si Layla hľadá svoj kmeň. Muži sa  jej vysmievajú a aj vyhrážajú, žene, ktorá vie poľovať ako muž, až pokiaľ sa sama v zúfalstve nevydá na poľovačku najviac obávaneho zvierata na svete, T-Rexa. Zatiaľ čo ona poľuje na obrovského predátora, veľmi jedinečný T-Rex poľuje na ňu. Tento T-Rex má veštecké schopnosti a túžbu po ľudskom mäse. Nahá a osamotená, Layla vyjedná kompromis so zvieratom, jej telo, za jej život. Dokáže Layla akceptovať zvieracie karnálne požiadavky? Dokáže sa jej telo prispôsobiť jeho nemilosrdnej žiadostivosti? Dokáže ustáť svoju svoju časť kompromisu? Alebo sa stane T-Rexovým daľším sústom?

Tu je viac od tej istej autorky: Christie Sims (link zrušený na požiadavku adminov v rámci nedovolenej reklamy)

Že je táto kniha určená kreacionistom je bez pochýb.

Dinosaurs.jpg

Zjavne, čo sa za mlada naučíš, neskôr sa dá využiť na sexuálne fantázie. Žiaden človek bez tohto názoru by ju nedokázal čítať eroticky, už len kvôli historickým faktom. Totižto erotika a záchvaty hurónskeho smiechu sa jednoducho vylučujú. Pričom kreacionisti majú toľko iných možností. Prečo sa zamerali práve na dinosaurov je mimo mňa. Nebola by prvá s fantáziou obrieho penisu, napokon o Kataríne Veľkej sa pošuškávalo, že si to rozdávala s koňom. Ale zjavne nevie nič o párení zvierat, lebo koitus je u nich veľmi stručná záležitosť na pár sekúnd. Toľko teda k zvieraciemu sexu.

Poďme však ďalej. Pomlčme teraz o dinosaurovi s vešteckými schopnostami. Ďalší fascinujúci faktor tejto fantázie je, že hlavná hrdinka má na výber medzi sexom s dinosaurom, alebo byt zožratá. Freud by nám možno vedel objasniť aký chtíč u niekoho vzniká pri myšlienke na to, že môže byť žraný zaživa. Mám pocit, že autorka má v zbierke porna také pikantnosti ako Jurassic Park (všetky diely), Land of the Lost a Carnosaur a zakaždým keď niekoho vo filme zožerú má „screaming" orgazmus.

Ako egoista a človek, čo miluje smiech pevne verím, že sa objavia aj ďalšie pokračovania. Naša hrdinka šťastne žije s vešteckým T-Rexom a zniesla mu vajíčka lásky (pamätajte, akékoľvek fakty, historické, či biologické už boli dávno vyhodené von oknom). Upútavka by mohla byť: Layla a T-Rex žijú pekne spolu. Layla zniesla vajíčko a opatruje ho ako oko v hlave. Vajíčko sa chystá vyliahnuť. Čo v ňom bude? Bude v ňom T-man či Humrex? Bude chcieť zožrať svoju matku? Alebo bude po otcovi a bude mať veštecké schopnosti? Dokáže tento nový jedinec predpovedať katastrofickú zrážku s asteroidom? Odvrátia Layla, T-Rex a T-man spoločnými silami asteroid, ale v tom návale práce a vynaloženého mentálneho úsila na odvrátenie vesmírmej katastrofy zmeškajú Noemovu archu a nakoniec sa všetci aj tak utopia? Nechajme sa prekvapiť v ďalšom diele autorky.

dinosaurs_Noa.jpg

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Česko zakázalo pohyb medzi okresmi

Rok od prvého prípadu zaznamenali takmer dvadsaťtisíc mŕtvych.

AUTORSKÁ STRANA PETRA SCHUTZA

Diskrétny pôvab vakcinácie a bezprizorný Brusel (týždeň podľa Schutza)

Kuciak by bol zhrozený.


Už ste čítali?